Tworzenie formularzy stało się proste

Twórz piękne i angażujące formularze i usprawnij proces gromadzenia danych w ciągu kilku minut, bez znajomości kodowania. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz prostych ankiet, czy złożonych aplikacji, neetoForm zapewni Ci wsparcie.

Scheduling made simple.

neetoForm to narzędzie do tworzenia formularzy, zaprojektowane w celu uproszczenia i usprawnienia działań związanych z gromadzeniem danych. Nasza łatwa w użyciu platforma pomaga osobom i firmom tworzyć niestandardowe formularze. Dzięki neetoForm gromadzenie danych i zarządzanie nimi staje się płynne i efektywne.

Dlaczego wybierać
neetoForm

Łatwy formularz Budowanie

Rozumiemy znaczenie bezproblemowego doświadczenia użytkownika. Dzięki neetoForm nie musisz być ekspertem w kodowaniu, aby tworzyć profesjonalnie wyglądające formularze. Nasz prosty interfejs sprawia, że tworzenie formularzy jest dziecinnie proste i pozwala skupić się na tym, co najważniejsze.

Elastyczny i Możliwość dostosowania

Wierzymy, że każdy biznes jest wyjątkowy. Dlatego neetoForm oferuje szereg dostosowywalnych szablonów i elementów formularzy. Dostosuj formularze do tożsamości swojej marki i zbieraj dane w sposób, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Akceptuj płatności bezpiecznie

neetoForm oferuje integrację ze Stripe, która pozwala bezproblemowo zintegrować bramkę płatniczą z formularzami i odbierać płatności bezpośrednio od respondentów. Niezależnie od tego, czy sprzedajesz produkty, usługi, czy bilety na wydarzenia, neetoForm zapewnia bezpieczne i bezproblemowe transakcje.

Advanced Logika warunkowa

Dzięki neetoForm możesz wykorzystywać zaawansowane funkcje, takie jak logika warunkowa i reguły, do tworzenia dynamicznych i interaktywnych formularzy. Pokaż lub ukryj pola na podstawie odpowiedzi użytkowników, skonfiguruj obliczenia i twórz złożone przepływy pracy, aby Twoje formularze były inteligentniejsze i wydajniejsze.

Wyjdź poza
gromadzenie danych.

neetForm to nie tylko narzędzie do tworzenia formularzy. Pozwala gromadzić, organizować i wykorzystywać dane. Z łatwością aktualizuj dane, dodając niestandardowe pola, twórz segmenty i łącz się z respondentami za pośrednictwem poczty e-mail, SMS-ów i WhatsApp za pomocą jednego kliknięcia, zmieniając sposób zarządzania przepływem pracy.

Koniec z importem! Aktualizuj dane za pomocą niestandardowych pól.

Dzięki neetoForm możesz łatwo zarządzać zgłoszeniami, dodając nowe kolumny. Wybieraj spośród wielu niestandardowych pól, aby efektywnie porządkować dane.

Twórz segmenty, aby znaleźć to, czego szukasz!

Bez wysiłku kategoryzuj przesłane formularze za pomocą niestandardowych segmentów. Ustaw swoje kryteria, a nowe zgłoszenia będą automatycznie pojawiać się w wybranym segmencie.

Podejmij działania w oparciu o zebrane dane!

Dzięki neetoForm możesz lepiej kontrolować gromadzone dane. Połącz się za pośrednictwem poczty e-mail, SMS-ów i WhatsApp, aby informować zgłaszających i angażować ich przez cały proces.

Zintegruj neetoForm ze swoimi ulubionymi aplikacjami.

Poznaj integracje
Integrations

Aplikacje mobilne

Przenieś swoje doświadczenie w tworzeniu formularzy na wyższy poziom dzięki aplikacji mobilnej neetoForm. Twórz piękne formularze i zbieraj dane gdziekolwiek jesteś, gdziekolwiek jesteś.

App Store
Google Play
neetoForm
pricing

Przystępne
ceny

neetoForm rozumie znaczenie zapewnienia opłacalnego rozwiązania bez kompromisów w zakresie funkcji, dlatego oferuje niedrogie plany zaprojektowane tak, aby odpowiadały Twoim specyficznym wymaganiom.

Sprawdź nasz cennik
Join our community
Join our community
Join our community
Join our community
Join our community

Dołącz do naszej
społeczności

Nawiąż kontakt z ludźmi o podobnych poglądach, dziel się doświadczeniami i ucz się od siebie nawzajem. Dołącz do naszej tętniącej życiem społeczności użytkowników neeto, aby nawiązywać kontakty, wymieniać się pomysłami i zdobywać wiedzę.

Dołącz teraz

Często Zadawane Pytania

Czy mogę używać neetoForm bez znajomości kodowania?

Czy formularze tworzone za pomocą neetoForm są przyjazne dla urządzeń mobilnych?

Czy mogę dostosować wygląd moich formularzy?

Czy mogę zintegrować neetoForm z innymi narzędziami, z których korzystam?

Czy neetoForm zapewnia analitykę i raportowanie?

Gotowy do tworzenia formularzy i  zbierania danych?

Poznaj prostotę neetoForm już teraz!

Wypróbuj ZA DARMO